Case: MAXSMALL tiny house concept, 3D geprint

Met de printers kunnen we een digitale tekening 3D printen. Een schaalmodel van een nieuw te bouwen huis, gebouw of concept maakt gegarandeerd indruk. Klanten zijn altijd heel enthousiast om hun ontwerp vast te kunnen houden en in werkelijkheid te kunnen zien. Ook voor op een beurs is dit een mooie manier om iets te presenteren. Uit ervaring kunnen we zeggen dat een maquette altijd veel aandacht krijgt en mensen snel geneigd zijn om er een foto van te maken.
Iets tastbaars werkt beter dan plaatjes.
Naast de 3D print techniek gebruiken we traditioneel vakamanschap en ander gereedschap als lasersnijden en CNC vreesmachines om tot het mooiste resultaat te komen. Hier een voorbeeld van twee van onze mooiste projecten:


Er zijn met 3D printen heel veel opties mogelijk. Van een grote schaal met veel detail tot een massa studie op een kleinere schaal. Ook zijn er verschillende print technieken en materialen mogelijk. Afhankelijk van de wens en budget doen wij een voorstel. Hieronder worden een aantal opties nader toegelicht. We maken voor de eenduidigheid gebruik van ons eigen MAXSMALL tiny house concept.








Digitale maquette
Hierboven hebben we een aantal voorbeelden laten zien van mogelijkheden met 3D printen en maquettebouw. Uiteraard is er nog veel meer mogelijk. Neem gerust contact op voor vrijblijvend advies en mogelijkheden. Zie hieronder ook een aantal voorbeelden van projecten die we hebben uitgevoerd.
Hebt u een meer algemene 3D print vraag, ook dan kunt u hiervoor bij ons terecht, zie hiervoor de pagina over onze samenwerking met Lay3rs 3Dprinting.